Rreth nesh

Themeluar në vitin 1996, Phaeton elektronike Co, Ltd është e specializuar në prodhimin e të gjitha llojet e. Audio / video kabllo, kabllor HDMI. kabllot e energjisë, lidhje elektronike. Plug përshtatës, ndriçim LED, produkteve CATV et. Produktet tona janë eksportuar në Evropë, amerikan, Lindja e Mesme, Afrikë. cilësi të qëndrueshme dhe çmimet më të mirë, ne kemi ndërtuar reputacion të lartë në mes të konsumatorëve në këto zona, dhe disa prej tyre bëhen të klientëve tanë afatgjatë në fund.

Themeluar në vitin 1996, Phaeton elektronike Co, Ltd është e specializuar në prodhimin e të gjitha llojet e. Audio / video kabllo, kabllor HDMI. kabllot e energjisë, lidhje elektronike. Plug përshtatës, ndriçim LED, produkteve CATV et. Produktet tona janë eksportuar në Evropë, amerikan, Lindja e Mesme, Afrikë. quaality qëndrueshme dhe çmimet më të mirë, ne kemi ndërtuar reputacion të lartë në mes të konsumatorëve në këto zona, dhe disa prej tyre bëhen të klientëve tanë afatgjatë në fund.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Flag

WhatsApp Online Chat !