за нас

Основана е во 1996 година, Phaeton Електронски копродукции, Ltd е специјализирана за производство на сите видови. Аудио / видео кабли, HDMI кабел. Енергетски кабли, електронски конектори. Приклучете го адаптерот, LED осветлување, CATV производи ет. Нашите производи се извезуваат во Европа, Америка, Средниот Исток, Африка. Постојан квалитет и поволни цени, имаме изградено висок углед меѓу корисниците во оваа област, а некои од нив стануваат нашите долгорочни клиенти конечно.

Основана е во 1996 година, Phaeton Електронски копродукции, Ltd е специјализирана за производство на сите видови. Аудио / видео кабли, HDMI кабел. Енергетски кабли, електронски конектори. Приклучете го адаптерот, LED осветлување, CATV производи ет. Нашите производи се извезуваат во Европа, Америка, Средниот Исток, Африка. Стабилен quaality и најдобрите цени, имаме изградено висок углед меѓу корисниците во оваа област, а некои од нив стануваат нашите долгорочни клиенти конечно.

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Car

WhatsApp Online Chat !