Rreth Nesh - Phaeton ELEKTRONIKE CO, LTD.

Rreth nesh

rreth-us1

Historia jonë

Themeluar në vitin 1996, Phaeton elektronike Co, Ltd është e specializuar në prodhimin e të gjitha llojet e. Audio / video kabllo, kabllor HDMI. kabllot e energjisë, lidhje elektronike. Plug përshtatës, ndriçim LED, produkteve CATV et. Produktet tona janë eksportuar në Evropë, amerikan, Lindja e Mesme, Afrikë. cilësi të qëndrueshme dhe çmimet më të mirë, ne kemi ndërtuar reputacion të lartë në mes të konsumatorëve në këto zona, dhe disa prej tyre bëhen të klientëve tanë afatgjatë në fund.

nderi ynë

Kompania jonë sipas ISO9001: 2000 menaxhimit të cilësisë ndërkombëtare sistemit të certifikimit, dhe i dha certifikatën furnizuesit audituar nga bërë në Kinë. Cilësia e produkteve, ofrimit të shpejtë dhe me kosto të ulët do të jetë e garantuar. OEM dhe ODM urdhërat janë të mirëseardhura.

me shpejtësi të lartë, cilësi të mrekullueshme, shërbim të mirë është udhëzues tonë të zhvillimit. Ne jemi të etur për të bashkëpunuar me të gjithë klientët e vjetër dhe të re për të krijuar të ardhmen më të mirë.

1
Workshop4
4
6
2
3

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Heart

WhatsApp Online Chat !