PH7-2795 6.35 стерео машки

PH7-2795 6.35 стерео машки

Краток опис:


 • ФОБ Цена: unknow
 • Мин.нарачката Количина: 5000pcs
 • Набавка Способност: 500000pcs / месец
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ
 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Tree

  WhatsApp Online Chat !