Cat5e UTP4 спојни RJ45 (pH1792)

Cat5e UTP4 спојни RJ45 (pH1792)

Краток опис:

Standard CAT5E UTP4 or CAR6 UTP4 26 AWG; 24 AWG strand copper or CCA material Different PVC color available Cable length: 1M; 1.5M; 1.8M; 3M ;5M ;10M PACKING: gift polybag each one Transmission Performance Frequency NEXT (2M) NEXT (5M) NEXT (10M) Return Loss (MHz) dB(Min) dB(Min) dB(Min) dB(Min) 10 54.5 53.7 52.8 22.8 20 48.6 47.9 47.1 23.7 25 46.7 46 45.3 24 31.25 44.8 44.2 43.6 23 62.5 39 38.5 38.1 20 100 35.1 34.8 34...


 • ФОБ Цена: unknow
 • Мин.нарачката Количина: 5000pcs
 • Набавка Способност: 500000pcs / месец
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Стандардна CAT5E UTP4 или CAR6 UTP4
  26 AWG; 24 AWG влакно бакар или CCA материјал
  Различни достапни ПВЦ боја
  Должина на кабел: 1m; 1,5 M; 1,8; 3M; 5M; 10M
  ПАКУВАЊЕ: подарок polybag секој од нив
  пренос на ефикасноста
  фреквенција Следен (2M) Следен (5m) Следен (10M) Губење на враќање
  (MHz) dB (мин) dB (мин) dB (мин) dB (мин)
  10 54,5 53,7 52,8 22,8
  20 48,6 47,9 47,1 23,7
  25 46,7 46 45,3 24
  31,25 44,8 44,2 43,6 23
  62,5 39 38,5 38,1 20
  100 35,1 34,8 34,6 18
  (Сите датуми погоре се лабораториски резултати од тестирањето, фактичките резултати на тестирањето, не се исти како овие датуми, врз основа на реалните резултати од тестирањето.)

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Heart

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Tree

  WhatsApp Online Chat !