За нас - Phaeton ЕЛЕКТРОНСКИ СД, ООД.

за нас

за-US1

нашата приказна

Основана е во 1996 година, Phaeton Електронски копродукции, Ltd е специјализирана за производство на сите видови. Аудио / видео кабли, HDMI кабел. Енергетски кабли, електронски конектори. Приклучете го адаптерот, LED осветлување, CATV производи ет. Нашите производи се извезуваат во Европа, Америка, Средниот Исток, Африка. Постојан квалитет и поволни цени, имаме изградено висок углед меѓу корисниците во оваа област, а некои од нив стануваат нашите долгорочни клиенти конечно.

чест

Нашата компанија според ISO9001: 2000 меѓународните управување со квалитетот систем за сертификација, и се доделува ревидиран сертификат снабдувач со направени во Кина. Квалитет на производите, навремена испорака и ниска цена ќе биде загарантирана. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.

Со голема брзина, врвен квалитет, добра услуга е нашиот водич за развој. Ние сме желни да соработуваат со сите стари и нови клиенти да се создаде уште една добра иднина.

1
Workshop4
4
6
2
3

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Plane

WhatsApp Online Chat !